Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Куртка К-801
Модель: К-801; Колір: сірий; Сезон: весна/осінь; Фасон: прямий; Комір: стійка; Застібка: блискавка, ґудзики; Склад тканини: верх: 100% - поліестр; утеплювач: 70% - акрил, 30% - поліестр; підкладка: 100% - віскоза; Кількість кишень: зовнішні: три; вн..
659 грн
Куртка К-803
Модель: К-803; Колір: темно-синя; Сезон: весна/осінь; Фасон: прямий; Комір: стійка; Застібка: блискавка, кнопки; Склад тканини: верх: 100% - поліестр; підкладка: 100% - віскоза; Кількість кишень: зовнішні: три; внутрішні: дві; П..
512 грн
Куртка К-802
Модель: К-802; Колір: сірий, чорний; Сезон: весна/осінь; Фасон: прямий; Комір: стійка; Застібка: блискавка; Склад тканини: 40% бавовна, 60% поліестер; Кількість кишень: зовнішні: дві; ПАРАМЕТРИ КУРТКИ К-802 РОЗМІР ..
763 грн
Куртка К-802-1
Модель: К-802-1; Колір: чорный, темно-синій; Сезон: весна/осінь; Фасон: прямий; Комір: стійка; Застібка: блискавка; Склад тканини: 40% бавовна, 60% поліестер; Кількість кишень: зовнішні: дві; ПАРАМЕТРИ КУРТКИ К-802-1 ..
763 грн
Куртка К-802-2
Модель: К-802-2; Колір: чорный, синій; Сезон: весна/осінь; Фасон: прямий; Комір: стійка; Застібка: блискавка; Склад тканини: 40% бавовна, 60% поліестер; Кількість кишень: зовнішні: дві; ПАРАМЕТРИ КУРТКИ К-802-2 РОЗМ..
763 грн

Куртки з поліестеру

Верхній одяг з поліестеру стає все більш розповсюдженим у всьому світі. Чоловіча куртка з polyester стійка до забруднення та зношування, а також не вибаглива у догляді. Поліестерові чоловічі куртки можуть мати різноманітне призначення від екстремального спорту до повсякденного вжитку чи робочого одягу. Українська торгова марка одягу Maksymiv в першу чергу акцентує увагу на стильності та зручності виробів. В багатьох наших моделях ми використовуємо поліестер як тканину верху куртки, у деяких випадках для наповнювача. Таке застосування polyester надає змогу зробити виріб більш легким та комфортним. Вони відмінно підходять для весняних, осінніх, та не надто холодних зимових днів. Фото та повний склад куртки з поліестру можна знайти на сторінках з товаром.

чоловічі куртки з поліестеру

Докладну інформацію про те як прати куртку з поліестеру в пральній машинці чи в ручну, розміщено на прикріпленій до одягу етикетці. В залежності від властивостей тканини чоловіча куртка з 100% поліестеру, може захищати Вас від дощу, вітру та низької температури. Варто зазначити, що одяг з цього матеріалу буде коштувати трохи дешевше за той, який виготовлений з пуху чи інших натуральних тканин.

Використання виробником для пошиття одягу тільки високоякісного polyester,  може стати гарантією відсутності відчуття поліетиленової плівки яке іноді наявне наявною в дешевих виробах. Інтернет-магазин одягу maksymiv.com надає можливість купити куртку з поліестеру за ціною виробника оптом та в роздріб.