Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Футболка F-407-1
Модель: F-407-1; Колір: червоний, чорний; Склад тканини: 100% поліестер; Крій: Slim; Виріз: круглий; ПАРАМЕТРИ ФУТБОЛКИ F-407-1 РОЗМІР S/48 M/50 L/52 XL/54 2XL/56 ..
265 грн 195 грн
Футболка F-402
Модель: F-402; Колір: морська гама; Склад тканини: 60% - поліестер, 38% - віскоза, 2% - еластан; Крій: Slim; Виріз: круглий; ПАРАМЕТРИ ФУТБОЛКИ F-402 РОЗМІР S/48 M/50 L/52 XL/54 ..
254 грн

Футболки з поліестеру

В асортименті одягу нашого виробництва можна знайти чимало чоловічих футболок з поліестеру. Існують дуже розповсюджене помилкове судження про те, що ця тканина погано пропускає повітря, що в свою чергу викликає надлишкове потовиділення. Інша не менш розповсюджена думка говорить про те, що в моделях з цієї тканини Ви будете почувати себе немовби одягнутим у поліетиленову плівку. Звісно бувають випадки коли все це справджується, майка сильно парить, незручна та викликає подразнення на шкірі, але тільки тоді коли до ваших рук потрапляє низькоякісний одяг, що перебуває у безпосередньому контакті з тілом та складається з 100% polyester. Подібні відчуття можуть виникнути також через шкідливість фарби, якою забарвлюють тканину.

Але ні в якому разі не варто ставити всі футболки з поліестеру в один ряд. Одним з найбільш вагомих факторів який здатен схилити чашу терезів на сторону одягу з polyester, є те що всі найбільш відомі виробники спортивного одягу віддають перевагу синтетичним матеріалам, і в їхньому числі поліестер займає провідне місце. Крім того всім відомо, що термобілизну, основним завданням якої є відведення надлишкової вологи, шиють саме з поліестеру.

Для пошиття наших чоловічих стильних футболок з поліестеру ми застосовуємо зазвичай змішані тканини до складу яких окрім уже згаданого компоненту входять віскоза та еластин. У нашому інтернет-магазині можна купити футболки з поліестеру оптом українського виробництва. Український виробник чоловічого одягу Maksymiv шиє одяг лише з безпечних та якісних тканин від відомих світових фірм.

чоловічі футболки з поліестру