Каталог одягу для чоловіків українського виробника Maksymiv

Каталог одягу Maksymiv

Каталог 2016р

 


У новому каталозі чоловічого одягу зібрано близько 70 нових екземплярів, які розроблялися нашими працівниками впродовж 2016 року. Детальну інформацію про особливості цієї колекції ви знайдете у цій статті. Під час роботи було здійснено чимало нововведень. Ми почали використовувати нові тканини серед яких льон, неопрен, а також вельвет. Ціни на нашу продукцію все-ще залишаються доступними та конкурентними. Ми сподіваємося, що вас задовольнить наша продукція і купуючи український одяг бренду Maksymiv ви отримаєте не лише доступну, але й комфортну та стильну річ. Зовсім скоро кожну з представлених моделей можна буде придбати на нашому сайті.

Каталог чоловічого одягу 2015р

 


Український бренд одягу Maksymiv пропонує усім бажаючим ознайомитися з онлайн каталогом одягу для чоловіків. Перший інтернет каталог одягу розміщено на сайті issuu.com – одному з найбільш зручних для користувачів сервісі перегляду періодичних видань. Усі наступні каталоги одягу будуть також розміщуватися на цьому сервісі. Кожна сторінка онлайн каталогу чоловічого одягу надасть Вам можливість детально розглянути кожну модель з різних ракурсів, дізнатися основні характеристики, роздрібну ціну, а також перейти на сторінку товару в нашому офіційному інтернет-магазині. Ціна наведена в каталозі актуальна станом на дату публікації, з часом вона може змінитися.

Як замовити одяг за каталогом нашого бренду?

На кожній сторінці каталогу розміщено посилання в верху сторінки, та в області ціни. Перейшовши за посиланням Ви зможете отримати більш повну інформацію, дізнатися актуальну ціну та наявність вибраного вами одягу. Крім того ви можете зателефонувати за нашим номером телефону +38(067)679-00-40, або надіслати електронного листа на нашу пошту maksymivshop@gmail.com. Кожна нова колекція одягу буде розміщена в окремому виданні. Будемо вдячні кожному за приділену Вами увагу діяльності нашого бренду.