Нова колекція чоловічого одягу від українського виробника MAKSYM

Нова колекція чоловічого одягу


нова колекції одягу

Колектив українського виробника одягу радий представити до уваги українського споживача нову колекцію. Було дещо змінено концепцію бренду, наші нові моделі стали більш молодіжними та яскравими. Крім того чималу увагу приділено доступності цін на увесь чоловічий одяг нашого виробництва.

Характерні особливості

Асортимент одягу пошитого під брендом MAKSYMIV поповнився близько 50-ма моделями. Більшість з них можна з впевненістю назвати унікальними. Ми все ще дотримуємося принципів використання якісних тканин та гарнітури відомих закордонних виробників. Всі нові одиниці ввійдуть до власного каталогу одягу розміщеного на найпоширеніших інтернет-ресурсах.

Нові піджаки з льону

Одразу п’ять відтінків налічує модельний ряд чоловічих піджаків P-211. Яскраві та легкі, чудово пропускають повітря, по справжньому універсальні та стильні, виготовлені зі 100%-го льону, з незначним «приталенням». Вишивка на нагрудній кишені EthnoModern ознака натурального лляного походження.

піджак з льонулляний піджакпіджак льон

Трішки клітинки в кожен розділ

Практично в кожній категорії нашого інтернет-магазину ви зможете зустріти декілька екземплярів з нанесеними клітчастими візерунками. Окрім уже прийнятих за стандарт чоловічих сорочок (S-109, S-109-1), ми можемо запропонувати вам джемпери (G308-1), піджаки (P-211-3) та куртки представлені у двох варіантах K-802-1 і K-802-2. Серед класичних картатих візерунків ми використовуємо наступні: Glen Check, Tartan, Madras (сорочки, кофти, куртки), Windowpane plaid (піджаки), та інші.

сорочки в кліткупіджак в клітинкуджемпер в клітинку

Вельветове поповнення

Ще одним новим видом тканини який ми вирішили використовувати починаючи з 2016 року було обрано вельвет. Всього по дві моделі чоловічих піджаків (P-212, P-212-1) та штанів (H-018, H-018) було створено з цього матеріалу. Характерний зовнішній вигляд, глибокий насичений колір, особливий блиск та знайоме приємне відчуття на дотик – це те, що змушує багатьох людей обирати вельветовий одяг. Його прийнято вважати офіційним та всесезонним. Ми зупинили свій вибір на класичних забарвленнях - чорному та коричневому.

вельветовий піджакпіджак з вельветуштани з вельвету

Додано два розміри чоловічих штанів: 38 та 40

В порівнянні з попередніми колекціями одягу, з 2016 року ще більше людей зможуть поповнити свій гардероб штанами потрібного розміру, адже відтепер ми починаємо виробництво штанів 38 та 40 р. Ці два розміри ви зможете знайти в розмірних сітках абсолютно усіх наших нових штанів.

Сорочки з коротким рукавом

Серед нового поповнення ви зможете придбати кілька світлих та легких сорочок на короткий рукав (S-118, S-118-1). Просто не замінимі в умовах літньої жари та офісних робочих днів. Якісна тканина – бавовна, поліестер; облягаючий силует, з контрастними лініями. Варто зауважити, що ми додали кілька моделей чоловічих сорочок в смужку як на короткий так і на довгий рукав(S-119-11, S-119-4). Смугасті сорочки чудова офіційна альтернатива уже згаданим молодіжним клітчатим моделям.

Рельєфні джемпери

Такі моделі кофт для чоловіків як: G-308, G-308, G-310-2 є яскравими представниками українського одягу MAKSYMIV пошитого з рельєфної тканини. Загалом це вафельні трикотажні матеріали на синтетичних основах, що добре зберігають форму. Опираючись на досвід відомих європейських брендів, використання такої структурованої тканини для виробництва стильного одягу можна назвати новим трендом.

рельєфний джемперрельєфна кофтарельєфний светр

Повсякденний неопрен

Найбільшою інновацією в новій колекції одягу став неопреновий джемпер G-310-1. Неопрен типу TS нанесений на поліестерову основу володіє кількома дуже важливими якостями такими як: збереження тепла, стійкість до ушкоджень, безпечність… Крім того одяг з неоперену має особливий вигляд.

Цивільний бомбер

Ще одне нововведення торкнулося розділу верхнього одягу. Дизайнери, що працюють над створенням моделей розробили одразу три модні чоловічі бомбери K-802 з сучасним та особливим зовнішнім виглядом. У нас ви зможете замовити куртку-бомбер створену з таких матеріалів як бавовно-поліестерова тканина (основа) та шкір замінних (рукава). Більш детальна інформація тут

Приємних покупок!