Машинна вишивка на замовлення | Комп'ютерна вишивка, логотипів

Машинна вишивка на замовлення

Окрім продажу та виробництва власних колекцій одягу наша швейна фабрика надає ряд послуг, а саме: машинна вишивка, нанесення логотипів, емблем фірм на замовлення та пошиття одягу оптом.

Наше підприємство розташоване у м. Дрогобич, Львівська обл. Але ми приймаємо замовлення з усієї України.

Наші переваги

- Ретельне дотримання вимог клієнта;
- Вартість 1000 стібків – 1.5-2.5 грн;
- При замовленні від 100 од. вишивки – розробка програми безкоштовно;
- Розробка програм для вишивальних машин за вашими ескізами;
- Вишивка на тканині та готовому одязі;
- Середня тривалість виконання завдання: 2 – 3 тижні;
тел: (067)679-00-40 email: maksymivshop@gmail.comПрацівники підприємства Maksymiv володіють необхідним навиками для виконання подібних завдань. Ми самостійно розробляємо програми для вишивальних машин на основі відправлених вами ескізів чи фотографій. З нами, Вам не доведеться перейматися питаннями покупки тканин, ниток, чи інших необхідних матеріалів. Компанія Maksymiv співпрацює з українськими офіційними дилерами найбільших світовими виробників тканин та ниток здійснюючи придбання матеріалів за оптовими цінами.

Комп’ютерна вишивка на одязі ваших робітників є надзвичайно важливим корпоративним елементов для підприємств різного розміру та напрямку діяльності. Зателефонувавши за номером телефону, Ви зможете оформити замовлення на машинну вишивку, нанесення логотипів та емблем фірм в незалежності від складності та області в якій перебуваєте. Ми можемо нанести комп’ютерну вишивку на тканину або ж на уже готовий виріб, наприклад футболку, сорочку чи спецодяг.Ціна

Вартість нанесення логотипів чи машинної вишивки на замовлення обговорюється в кожному випадку окремо. Отримавши необхідні дані, такі як: розмір вишивки, кількість кольорів, обсяг замовлення, об’єкт на якому буде наноситись логотип (тканина чи готовий виріб), ми зможемо розрахувати приблизну вартість одного замовленого екземпляру. Кінцева вартість залежить від кількості стібків, витрати тканини та фразеліну. Її можна підрахувати після написання програми для вишивального станка. Варто зазначити, що вишивання логотипів на тканині буде коштувати дешевше, аніж на уже пошитому одязі. Це обумовлено більшою складністю процесу.

Оплата

Підрахувавши вартість одного логотипу чи вишивки, ми зможемо точно визначити ціну всього замовлення. Отримавши часткову передоплату, ми розпочнемо виконувати поставлене завдання. Оплата наших послуг здійснюється на картку Приватбанку або на розрахунковий рахунок.

Доставка

Відправка виконаної роботи здійснюється з допомогою «Нової Пошти» або іншими кур’єрськими службами за бажанням клієнтами.
тел: (067)679-00-40 email: maksymivshop@gmail.comПриклади виконаних робіт

Вишивка логотипів на замовлення машинна вишивка емблем
Вишитий шеврон для працівників закладу харчування. Розміри: 6,5 Х 9,5 см. Логотипи для працівників брендового автосервісу. Розміри: 5 Х 5 см.
машинна вишивка логотипів замовити вишитий логотип фірми
Машинна вишивка гладдю. Розмір: 11 Х 3,5 см. Нашивка на спец одяг для працівників фірми. Розмір: 27 Х 9 см.
замовити машинну вишивку комп’ютерна вишивка на одязі
Вишивка на фартушку. Цупка тканина - 55% бавовна 45% поліестер. Розмір 30 Х 20 см. Фрагмент вишивки на чоловічій сорочці в національному стилі. Тканина: 75% льон 25% бавовна.
машинна вишивка логотипів машинна вишивка на замовлення
Двоколірний вишитий логотип. На тканині: 100% льон. Розмір: 8 Х 2 см. Машинна вишивка на жіночій футболці. М’яка та еластична тканина 98% бавовна, 2% еластин.
машинна вишивка на замовлення компютерна вишивка на замовлення
Фрагмент шеврону мотоклубу. Розміри 40 Х 40 см. Фрагмент вишивки на замовлення за дизайном клієнта. Розмір: 7 Х 7 см.


Про техніку:

В нашому розпорядженні є декілька вишивальних машин таких фірм як: Tajima і Ricoma. Усі машинки у хорошому технічному стані і можуть забезпечити:
- Точне слідування написаним програмам;
- Високий темп вишивання;
- Якість кінцевого продукту.

Машинна вишивка  на замовлення

комп'ютерна вишивка