Пошиття одягу на замовлення в Україні | Оптове виробництво одягу

Виробництво одягу за оптовими замовленнями

Окрім роздрібного та оптового продажу наше швейне підприємство також займається пошиттям одягу на замовлення. Працівники нашої швейної фабрики володіють більше ніж 15-літнім досвідом з виробництва одягу для клієнтів, що розташовані як на території України, так і за її межами. Ми постійно ведемо співпрацю з французькими, бельгійськими, та польськими компанії. Та водночас завжди відкриті для замовників з України. Для нас не має жодного значення в якій саме точці нашої країни Ви розташовані. Будь-яке завершене замовлення ми можемо відправити Новою Поштою, або зробити доставку з урахуванням побажань замовника.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте:
- найкоротші терміни виконання;
- низьку ціну;
- європейську якість одягу;
- здатність пошити найбільш складні та вибагливі моделі одягу;

тел: (067)679-00-40 email: maksymivshop@gmail.com

Швейне підприємство «Maksymiv» спроможне пошити одяг будь-якої складності починаючи від звичайних чоловічих футболок та сорочок і закінчуючи робочим спецодягом високої складності. При цьому ми гарантуємо якість та одну з найбільш доступних цін в Україні.

За побажанням корпоративних клієнтів ми можемо виготовити чоловічий та жіночий одяг на замовлення, що міститиме вишивку у вигляді логотипа вашої фірми. У нашому розпорядженні є декілька вишивальних машинок таких фірм як: Tajima и Ricoma, що здатні забезпечити необхідну швидкість та високу якість виконання поставленого завдання. Елементи машинної вишивки особливо часто присутні на сорочках та футболках які замовляють керівники корпорацій для робітників. Завдяки гарному вигляду та низькій ціні замовлення футболки з логотипом фірми-роботодавця, є одним з найбільш дієвих способів підняття корпоративного духу, дисципліни та приваблення нових клієнтів. Також у нашому розпорядженні є широкоформатний плоттер для друкування усіх необхідних лекал.

Умови виготовлення одягу на замовлення.
Мінімальна кількість одиниць одягу: пошиття наших моделей від 100 одиниць; одягу за лекалами клієнта від 1000 одиниць.
Термін виконання завдання: в залежності від обсягу та завантаження підприємства, (в основному час на виконання замовлення коливається від 2 до 4 тижнів).
Вартість: ціна обговорюється індивідуально для кожного замовлення, залежить від складності пошиття, кількості вишивки (якщо така передбачена), та витрати матеріалів.
Матеріали: за побажанням клієнта, ми можемо виготовити одяг з тих тканин, що є в нас на складі, крім того замовник може обрати усю необхідну тканину та нитки самостійно, та надіслати їх нам на підприємство самостійно.

Ми готові до співпраці з корпоративними клієнтами, вітчизняними дизайнерами та будь-якими іншими брендами одягу. Постійним клієнтам у нас передбачені суттєві знижки.
Для отримання більш детальної інформації дзвоніть за номером телефону: (067)679-00-40;
або надішліть лист на адресу: maksymivshop@gmail.com
Графік роботи: Пн. - Пт. з 08:00 – 17:00

замовити пошиття одягу

одяг на замовлення

GlobalKatalog